Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Єдина диспетчерська служба запрацює з 1-го лютого

Середа, Січень 13, 2016 - 06:13

 З 1 лютого у Дніпродзержинську буде запущена в роботу єдина диспетчерська служба. Перші кілька тижнів система працюватиме в тестовому режимі.

Усі етапи створення та подальшого функціонування нової служби обговорили в середу, 13 січня, під час чергової наради, в якій взяли участь керівники «Міськгазу», «Дніпрообленерго», «Міськводоканалу» і «Дніпродзержинськтепломережі». Роботою наради керував міський голова Андрій Білоусов. Він наголосив, що часу до відкриття єдиної диспетчерської служби залишилося не так багато, і необхідно детально узгодити та скоординувати всі дії для її ефективної і злагодженої роботи.

У ході зустрічі порушувалися такі питання, як навчання, проведення інструктажу для диспетчерів і розробка їх посадових інструкцій, механізми взаємодії диспетчерської з усіма службами міста, підключення не тільки мобільних, але й стаціонарних номерів телефонів та багато інших питань технічного й організаційного характеру.

Крім цього, міський голова дав доручення представникам департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради прискорити процес створення аварійної міської служби, робота якої буде спрямована на оперативну ліквідацію аварій у сфері міських комунікацій, а також інших позаштатних ситуацій.

«Переваги цілодобово діючої служби очевидні. Щодня в диспетчерську будуть надходити дані про обстановку на об'єктах ЖКГ, електро- і теплопостачання, а також в інших соціально значущих організаціях. Кожен мешканець міста зможе у разі потреби звернутися в службу і залишити свою заявку», - сказав Андрій Білоусов.

Нова ЄДС буде працювати в тісній взаємодії зі службами «101», «102», «103», «104», не підміняючи їх функцій.