Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Випускникам ДЮСШ № 4 вручили свідоцтва про закінчення спортивної школи

Субота, Червень 20, 2020 - 08:32

19 червня в стінах Дитячо-юнацької спортивної школи № 4 відбувся святковий захід – випускний вечір 2020. У цьому році свято пройшло в методичному кабінеті, де зібралася адміністрація школи, тренера, випускники та їхні батьки. Привітати спортсменів приїхали мер Кам'янського Андрій Білоусов і його заступник Костянтин Саусь.

Міський голова сказав випускникам слова напуття і вручив свідоцтва про закінчення спортивної школи.

«Вже котрий рік поспіль ми за традицією збираємося в стінах цієї спортивної школи, щоб привітати випускників із закінченням навчання та вручити свідоцтва. У цьому році в нас 11 випускників. Серед вас є члени збірної команди України та області, переможці та призери міжнародних і національних змагань з видів спорту. Ми дуже високо цінуємо ваші успіхи і знаємо, яка це важка праця. Дякую, що берете активну участь в житті міста. Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти і підкорюйте нові вершини. Бажаю вам успіху в кар'єрі та в житті, будьте здорові і щасливі. Зі святом!» - сказав мер.

Із закінченням навчання випускників привітав директор ДЮСШ № 4, президент міської Федерації тхеквондо ВТФ Олександр Кірпа.

«Дорогі випускники! Я бажаю вам міцного здоров'я, успіху у дорослому житті, який багато в чому залежатиме від того, як ви реалізуєте вміння і навички, здобуті в спорті. Не забувайте своїх тренерів, поважайте своїх батьків, беріть позитивний приклад з людей, які домоглися визнання і поваги в суспільстві. У вас все вийде!» - сказав Олександр Кірпа.