Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Вулиці та двори Кам’янського продовжують освітлювати

Понеділок, Січень 13, 2020 - 14:28

За дорученням міського голови Андрія Білоусова на всій території Кам’янського продовжуються роботи по відновленню зовнішнього освітлення.

13 січня мер провів виїзну робочу нараду з цього питання. Нові опори та енергозберігаючі світильники встановили у дворах по вулиці Лісопильній.

За 2019 рік енергетики освітили 89 вулиць та 480 дворів.

За останні 4 роки зовнішнє освітлення відновили на 444-х вулицях та 1380-ти дворах. Раніше територія міста була освітлена на 15%, сьогодні – на 85%.

«Ми продовжуємо роботу з відновлення зовнішнього освітлення в місті. Вже виконаний великий об'єм робіт. Нам залишилось освітити вулиці приватного сектору і 300 дворів з будинками двоповерхового будівництва. У цьому році ми освітимо 200 дворів і 80 вулиць, а в 2021 році в повному обсязі завершимо роботу по відновленню зовнішнього освітлення, і місто буде освітленим на 100%», - сказав Андрій Білоусов.