Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Влада Кам'янського виділяє кошти з бюджету на ремонти будинків ОСББ

Вівторок, Листопад 27, 2018 - 07:36

В цьому році в Кам'янському була прийнята програма підтримки ОСББ. Вона передбачає виділення коштів з міського бюджету на проведення ремонтів у будинках ОСББ.

12 ОСББ вже скористалися наданою можливістю і подали свої проекти на конкурс до міської ради. Кошти можуть направлятися на будь-які види ремонтних робіт, в яких є необхідність. Їх перелік мешканці формують самостійно.

Побачити програму в дії можна на прикладі будинку за адресою: проспект Ювілейний, 67, де 26 листопада з робочим візитом побував міський голова Кам'янського Андрій Білоусов. У будинку було виконано утеплення фасадної частини будівлі.

Андрій Білоусов зазначив, що загальна сума робіт склала 200 тисяч гривень. З них 180 тисяч гривень виділив міський бюджет і 20 тисяч – самі мешканці. Таким чином, міський бюджет компенсував 90 відсотків вартості робіт.

Мешканці будинку висловили вдячність меру за підтримку. «На кожному етапі, від подачі заявки на конкурс, до реалізації нашого проекту з утеплення фасаду, влада надавала нам всебічну допомогу у всіх питаннях. Також у нас була можливість отримувати необхідні консультації профільних фахівців. Процедура нова, тому нам допомагали правильно оформити і подати документи. Ми бачимо, що Андрій Леонідович повною мірою розуміє, що без програми співфінансування нашим ОСББ буде дуже важко», - сказала голова правління ОСББ Ганна Бондарець.

«На сьогоднішній день ми вже маємо 16 заявок від ОСББ на участь у програмі сприяння в 2019 році. Поступово їх кількість буде зростати, а ми, зі свого боку, будемо надавати їм всебічну допомогу», - сказав Андрій Білоусов.