Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Влада Кам'янського надає фінансову підтримку жіночій виправній колонії № 34

Субота, Грудень 21, 2019 - 09:34

20 грудня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов відвідав державну установу «Кам’янська жіноча виправна колонія № 34». Влада міста тісно взаємодіє з адміністрацією колонії. Протягом двох років з міського бюджету виділяються кошти, спрямовані на поліпшення умов перебування ув'язнених.

«У минулому році на виділені кошти було відремонтовано дитячий садок, який знаходиться на території установи, в цьому році – проведено ремонт приміщення, де будуть проживати ув’язнені жінки з дітьми до 3-х років. Ми взаємодіємо з керівництвом установи, чуємо і намагаємося виконувати їхні прохання, щоб створити жінкам і їхнім дітям гідні умови проживання», - сказав Андрій Білоусов.

У гуртожитку виконаний сучасний ремонт, в кімнатах є душові та санвузли, м'які меблі і ігрові зони.

«Ми вдячні владі міста і особисто меру Андрію Білоусову за допомогу і сприяння, яке нам надають протягом двох років. Сподіваємося на подальшу співпрацю», - сказала начальник відділення Катерина Есіпко.