Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Учасникам АТО з Кам'янського виділять 500 земельних ділянок на території Петриківської ОТГ

Понеділок, Квітень 27, 2020 - 17:43

27 квітня мер Кам'янського Андрій Білоусов вручив документи, що підтверджують право власності на земельні ділянки, першим 10 учасникам АТО з Кам'янського. Земля знаходиться недалеко від межі міста на території Петриківської ОТГ в селі Сотницьке. Поруч - село Єлизаветівка і річка Оріль. Всього під будівництво житла учасникам АТО з Кам'янського тут виділять близько 500 земельних ділянок.

«Ми продовжуємо займатися питаннями видачі земельних ділянок нашим учасникам АТО під будівництво житла і гаражів. У зв'язку з тим, що в нашому місті, на жаль, немає в достатній кількості землі, ми звернулися до адміністрації Петриківської об'єднаної територіальної громади з проханням допомогти в даному питанні. Я вдячний депутатам та голові Петриківської селищної ОТГ Ользі Гавриленко за надану допомогу. Сьогодні ми передали право власності на землю першим 10 учасникам АТО, і кожен місяць їх кількість буде зростати», - сказав Андрій Білоусов.

На сьогоднішній день вже більше 200 чоловік отримали дозволи на розробку проектів землеустрою.

«Наша співпраця з міською владою Кам'янського дає позитивні результати. Ми зацікавлені в тому, щоб тут жили люди. Петриківська земля наповнена добротою і щедрістю, а місце розташування земельних ділянок буде сприяти розвитку і більшій взаємодії. Такий мер, як Андрій Леонідович Білоусов, який так піклується за жителів свого міста, - заслуговує на повагу», - сказала Ольга Гавриленко.

Учасники бойових дій висловили подяку міському голові та всім, хто допоміг забезпечити їх землею.

«Я дуже радий, що це складне питання вдалося вирішити позитивно. Величезне спасибі керівництву Кам’янського і Петриківської ОТГ. Прекрасне місце, і я буду тут жити», - сказав доброволець 3-ї хвилі національної гвардії Сергій Пойда.