Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У трамвайному депо Кам'янського презентували новий автомобіль для ремонту контактної мережі

П'ятниця, Вересень 11, 2020 - 16:37

У трамвайників Кам'янського чергове оновлення. 11 вересня в трамвайному депо комунального підприємства «Транспорт» відбулася презентація нового автомобіля моделі «МАЗ», призначеного для аварійного ремонту контактних мереж. На сьогоднішній день це найсучасніша спеціалізована машина з усіх представлених на ринку України.

«Ми чудово розуміємо, що за 35 років експлуатації попередня машина повністю вичерпала свій ресурс, тому ми придбали новий автомобіль. В цьому році ми купили 5 трамвайних вагонів б/у з Європи, які пройшли капітальний ремонт. За найближчі два роки хочемо повністю замінити ними існуючий трамвайний парк. Нові трамвайні вагони потребують більш якісного обслуговування і кращого стану трамвайних мереж. Цей автомобіль допоможе контролювати стан контактних ліній, оперативно ліквідувати обриви електроліній і виконувати інші ремонтні роботи», - сказав мер міста Андрій Білоусов.

Нова машина має велику маневреність, обладнана вишкою з широкою платформою, яка піднімається на висоту 6 метрів. Управляти вишкою можна дистанційно - за допомогою пульта. Для служби електрогосподарства це дуже важливе придбання, щоб забезпечувати безперебійну роботу трамваїв.

«Я хочу висловити подяку меру міста Андрію Білоусову за те, що нашому підприємству придбали цей автомобіль», - сказав директор КП «Транспорт» Іван Горбаренко.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei