Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Романковому розпочато модернізацію мереж для вирішення проблеми будинків по вулиці Гастелло

Середа, Вересень 2, 2020 - 15:39

Система каналізації та водопостачання двох багатоповерхових будинків № 17 і № 18 по вулиці Гастелло в селищі Романкове проходить через санаторій «Дніпровський». Майже 10 років, з моменту закриття санаторію, у жителів багатоповерхівок стояла гостра проблема з системою каналізації і водопостачання, адже вони безпосередньо залежали від працездатності закладу.

З метою вирішення проблеми міська влада розробила проєкт реконструкції системи водовідведення та водопостачання зі встановленням автоматизованої насосної станції в обхід санаторію.

2 вересня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов проконтролював початок робіт із реконструкції та будівництва нових комунікацій.

«Сьогодні ми розпочали вирішення багаторічної проблеми забезпечення водою і каналізацією цих багатоповерхових будинків по вулиці Гастелло. Проєкт передбачає урізку в інший напірний водовід, а також будівництво невеликої насосної станції, щоб скидати стоки в діючі мережі Міськводоканалу. Протягом декількох місяців ми вирішимо багаторічну проблему цих багатоповерхових будинків, а також скидання стоків зі школи № 27», – сказав міський голова.

Мешканці будинків вийшли подякувати міському голові за вирішення їх проблеми, зазначивши, що з нетерпінням чекають завершення робіт.

Також Андрій Білоусов перевірив початок ремонту дороги по вулиці Гетьмана Дорошенка (колишня вулиця Чапаєва).

«Вулицю не ремонтували десятки років. Сьогодні ми розпочали комбінований ремонт дороги. Будемо проводити укладання асфальтобетону суцільним шаром, а там, де дозволяє асфальтне покриття, будемо виконувати поточний ремонт. До робіт залучено всю необхідну техніку. Протягом 7–10 днів ми завершимо ремонт і розвантажимо від транспортного потоку центральну частину міста, адже ремонт цієї дороги дозволить машинам рухатися від проспекту Ювілейного до проспекту Аношкіна через вулицю Гетьмана Дорошенка», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei