Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У подвір’ях Кам’янського продовжують встановлюють нові дитячі майданчики

Вівторок, Липень 23, 2019 - 09:05

Подвір’я Кам’янського облаштовують дитячими та спортивними майданчиками. Днями нові гойдалки, гірки, пісочниці, каруселі та інші ігрові елементи встановили у дворі багатоповерхових будинків по проспекту Героїв АТО, 13, 15 та Перемоги, 37. Також тут поставили лавки, провели озеленення території та привели до ладу клумби.

На відкритті нового об’єкту благоустрою батьки малюків і всі мешканці житлово-будівельного кооперативу № 41 подякували міському голові Андрію Білоусову і депутату округу Андрію Драговозу за надану допомогу.

«Діти і дорослі радіють цій красі. Ми дуже вдячні нашому меру за добре виконану роботу і будемо утримувати об’єкт у чистоті і порядку. Душа втішається тим, як змінюється наше місто», – сказала голова ЖБК № 41 Раїса Захарченко.

Спілкуючись із містянами, Андрій Білоусов зазначив, що за останні три роки у Кам’янському встановили більше 150-ти дитячих майданчиків.

«Цьогоріч ми установимо 48 дитячих і спортивних майданчиків, але розуміємо, що потреба в них набагато більше. Тому не будемо зупиняти цю роботу, а продовжимо, щоб у найближчі пару років у всіх дворах стояли такі ж нові сучасні майданчики », – сказав міський голова.

Перелік адрес на установку майданчиків у місті формується на підставі звернень громадян.