Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У квітні на лівобережжі Кам’янського відкриють новий спорткомплекс

Четвер, Лютий 28, 2019 - 19:39

Робочу нараду на об’єкті провів 27 лютого Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

Багатофункціональний спортивний комплекс побудували навпроти 21-ї школи. Він включає огороджене футбольне поле 100х70 метрів зі штучним покриттям європейського зразка, баскетбольний, волейбольний та скейт-майданчик, столи для ігор у теніс, шахи та шашки, вуличні тренажери і воркаут-зону, дитячий ігровий комплекс. Окремо побудували приміщення під роздягальні. Глядацькі трибуни розраховані на 280 місць.

Це перша подібна спортивна база, побудована в Кам’янському. Вона стане домашньою тренувальною ареною для трьохсот вихованців дитячо-юнацької футбольної школи «Надія». Також тут зможуть тренуватися і проводити змагання інші спортивні команди міста та всі охочі.

«У середині квітня ми плануємо здати об’єкт в експлуатацію. Роботи проводяться за кошти обласного бюджету. Разом з тим ми продовжуємо упорядковувати тенісні корти в Палаці спорту «Прометей», починаємо переводити у власність міста і добудуємо спортивну арену, яку в 2013 році почали зводити як тренувальну базу для волейболістів-учасників Євробаскету-2015. Також цього року відкриємо три міні-футбольні поля в школах. Наше завдання – створити всі умови для того, щоб у городян була можливість займатися спортом і вести здоровий спосіб життя», – сказав Андрій Білоусов.