Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Карнаухівці відкрили багатофункціональний спортивний комплекс

Середа, Жовтень 7, 2020 - 15:35

7 жовтня в селищі Карнаухівка відкрили сучасний багатофункціональний спортивний комплекс. Новий і перший у селищі спортивний об’єкт включає два футбольних поля зі штучним покриттям, волейбольний, баскетбольний та інші майданчики для ігрових видів спорту. Поруч звели будівлі, в яких відкриються безкоштовні секції боксу, карате, боротьби та багатьох інших видів спорту. Спорткомплекс розташовано біля дитячого садка №42 та загальноосвітньої школи № 38, де навчається 635 дітей. Раніше на цьому місці були напівзруйновані будівлі шкільної котельні та майстерень.

З нагоди відкриття спортивного об’єкта відбувся святковий захід. Жителів селища привітав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

«Ми прагнемо розвивати наше місто в різних напрямах, зокрема величезну увагу приділяємо спорту. Ми вже відкрили великий спорткомплекс «Надія» на лівому березі, а тепер – у вас в Карнаухівці. Паралельно будуємо багатофункціональні спортивні комплекси на Черемушках, по проспекту Конституції та на Лівобережжі по проспекту Перемоги, будуємо льодову арену і арену «Євробаскет» – робимо все, щоб у місті розвивалися всі види спорту. Цей об’єкт важливий для Карнаухівки, адже тут живе близько 7 тисяч наших мешканців. Вітаю всіх вас з цією чудовою подією, займайтеся спортом, розвивайтеся, будьте здорові та щасливі», – сказав Андрій Білоусов.

Від імені всіх жителів селища вдячність міському голові та його команді висловили депутат Кам’янської міської ради Дмитро Дементьєв і староста селища Тетяна Фріске.

На базі спорткомплексу можна буде проводити змагання найвищого рівня, а в майбутньому тут планують відкрити Академію футболу.

Також 7 жовтня на стадіоні «Надія» вперше відбувся фінал Дніпропетровської області щорічного всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя – 2020». У комплексних змаганнях (презентація, естафети, змагання з волейболу) серед учнів 5–6 класів перемогу здобула команда Кам’янської ЗОШ № 23.

Міський голова Андрій Білоусов привітав юних спортсменів з фіналом змагань, вручив нагороди та подарунки.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei