Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янську лікарню № 9 надійшло медичне обладнання, необхідне для діагностики і лікування раку грудей

Четвер, Листопад 7, 2019 - 06:18

У вересні поточного року за підтримки Кам'янського міського голови Андрія Білоусова та з ініціативи депутата міської ради Наталії Шкуренко пройшов благодійний захід «Beauty Day» в підтримку жінок із захворюванням молочної залози.

На зібрані під час заходу кошти для онкологічного відділення Кам'янської міської лікарні № 9 було придбано медичне обладнання, призначене для діагностики та лікування раку молочної залози. А саме: насосні інфузомати SN 1800 для проведення хіміотерапії. Апарат дозволяє встановити тривалість введення лікарського засобу та кількість крапель в хвилину, а також 100 одноразових автоматичних біопсійних систем-пістолетів для проведення трепан-біопсії молочних залоз. Біопсійні системи надають можливість проведення безболісної і безпечної діагностики для проведення подальшого гістологічного дослідження.

«Раніше нам доводилося проводити діагностику захворювання в кілька етапів, тепер одноразова процедура дозволяє зібрати достатню кількість матеріалу для дослідження. До того ж є таке поняття, як безпечна медицина. Використовуючи разовий інструментарій – ми виключаємо людський фактор при його дезінфекції», - сказала в.о головного лікаря 9-ї міської лікарні Наталія Ктитарова.

Кількість придбаних біопсійних систем-пістолетів визначили виходячи з того, що в середньому, за рік, цієї процедури потребують близько 100 жінок.

«Я хочу подякувати Андрію Леонідовичу Білоусову і всім, хто відгукнувся і взяв участь в нашому благодійному заході. Сьогодні ми отримали все сертифіковане обладнання, яке прийшло з Німеччини. Сподіваюся, що подібні заходи ми будемо проводити частіше, більше людей буде йти нам назустріч і вірити, що ці гроші йдуть на добру справу», - сказала Наталія Шкуренко.

«Я щиро бажаю жінкам не хворіти і бути здоровими, але з іншого боку, у нас повинна бути можливість робити своєчасну і точну діагностику», - сказав міський голова.