Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському завершуються роботи по переводу жителів Соцміста і «БАМу» на електроопалення

П'ятниця, Липень 31, 2020 - 10:51

У Кам'янському закінчується модернізація електромереж в Південному районі міста для переведення мешканців багатоквартирних будинків на електроопалення. Модернізацію ліній і електроустаткування проводять ДТЕК «Дніпровські електромережі» в партнерстві з міською радою.

Всього в програмі модернізації - 198 багатоповерхових будинків. Кожній з понад 6800 квартир були надані додаткові потужності - від 1 до 2 кВт. Для цього фахівці провели велику роботу: модернізували щитові в будинках, замінили автоматичні вимикачі і підключили «розумні лічильники». А також встановили більш потужне обладнання в трансформаторних підстанціях і провели до будинків нові повітряні і кабельні лінії.

«Зі свого боку місто модернізувало електричні мережі в будинках, закупило опалювальні електроприлади для пільгової категорії населення. Також ми допомагаємо тим людям, у яких на сьогоднішній день немає можливості придбати електробатареї. Виконали обрізку дерев, щоб звільнити лінії електропередач енергетикам. Закупили в «Обленерго» додаткові кіловати, щоб в квартирах було достатньо потужності для електроопалення. На сьогоднішній день роботи добігають кінця. До 15 вересня весь обсяг робіт буде виконано. Хочу зазначити, що ми перше місто в Україні, яке планомірно, погоджено і в тісній взаємодії з енергетиками виконує такі роботи. Це дозволить людям спокійно увійти в опалювальний сезон без ТЕЦ «Азоту» і забезпечить стабільне електропостачання», - сказав Андрій Білоусов.

Комплексна модернізація мереж і обладнання дозволить підвищити надійність електропостачання в даних районах Кам’янського і мінімізувати ризик аварій в умовах підвищених навантажень в наступний осінньо-зимовий період.

На даний момент основна частина робіт завершена, - підкреслив начальник Кам'янського району електромереж ДТЕК «Дніпровські електромережі» Микола Шумейко. - Ми замінили понад 25 км повітряних ліній з установкою більше 700 нових опор. Провели до будинків більше 5 км кабельних ліній. Модернізували 7 трансформаторних підстанцій і встановили 9 нових силових трансформаторів. Зараз в роботі залишилися тільки 3 трансформаторні підстанції «БАМу». Тут встановлюємо більш сучасне і потужне обладнання.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei