Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському завершують реконструкцію Територіального центру Заводського району

Субота, Квітень 13, 2019 - 10:22

12 квітня об'єкт з перевіркою відвідав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

На даний момент в будівлі йде реконструкція двох корпусів, в яких планується розмістити відділення реабілітації дітей з інвалідністю. У першому корпусі буде спальня, їдальня, душові та санвузли, в другому - фізкультурний і музичний зали, де фахівці будуть проводити заняття з підопічними.

«Два корпуси з чотирьох вже відремонтовані і функціонують. До першого вересня плануємо завершити ремонтні роботи і відкрити реабілітаційне відділення для дітей», - сказав Андрій Білоусов.

У Територіальному центрі соціального обслуговування Заводського району надають соціальні послуги і адресну допомогу одиноким, непрацездатним громадянам та людям з інвалідністю. Тут працює три структурних підрозділи: соціально-побутова допомога на дому, відділення денного перебування, відділення організації адресної натуральної та грошової допомоги.

Директор Територіального центру Світлана Масеніна зазначила, що відсутність дитячого реабілітаційного відділення є для них гострою проблемою.

«Відкриття цього відділення стане черговою перемогою. Це дозволить нам щодня надавати професійну спеціалізовану допомогу дітям, які потребують особливого догляду, а також допомогти сім'ям, в яких виховуються діти з інвалідністю. Я вдячна міському голові за вирішення важливих соціальних проблем», - сказала Світлана Масеніна.

В даний час діти з інвалідністю, які проживають в цьому районі, отримують всю необхідну допомогу в Територіальних центрах Дніпровського і Південного районів.