Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському занепалому кінотеатру «Комсомолець» подарують нове життя

Середа, Травень 13, 2020 - 14:03

13 травня під керівництвом Кам’янського міського голови Андрія Білоусова відбулася робоча нарада щодо відновлення поруйнованого об’єкта міської інфраструктури – кінотеатру «Комсомолець».
«До мене не раз зверталися жителі з проханнями знайти можливість відновити «Комсомолець». Будівля розташована в центрі міста, і її стан вкрай незадовільний. Так бути не повинно. Такі будівлі мають стати окрасою міста, а не лишатися занедбаними», – сказав міський голова.
Із комунальної власності об’єкт передали в приватні руки ще на початку 2000-х років, тому у влади не було змоги привести його до ладу.
На нараду був запрошений нинішній власник будівлі Олександр Равіткін, який придбав її в 2016 році, та президент Фонду розвитку Кам’янського Олександр Іванов, що вів попередні переговори стосовно відновлення майнового комплексу «Кінотеатр «Комсомолець».
За словами власника, через світову кризу він раніше не мав змоги відновити будівлю.
«Під натиском міської влади з вимогою привести будівлю до ладу і завдяки її активному сприянню ми вже розпочали перший етап реконструкції кінотеатру «Комсомолець». Загалом їх буде три. Першочергове завдання – прибрати гори сміття і привести об’єкт у належний стан. Проєкт реконструкції пройшов експертизу, і до вересня поточного року на місці поруйнованої будівлі буде сучасний торгово-розважальний комплекс. Також ми збережемо і відремонтуємо безпосередньо сам кінотеатр», – сказав Олександр Равіткін.
Зазначимо, що торік коштом державного бюджету було реконструйовано Центральний офіс ЦНАП, розташований навпроти кінотеатру. На прилеглій території побудували фонтан, дитячий майданчик, створили затишну зону відпочинку. Також у цьому районі по вулиці Глаголєва облаштували гарний сквер. Після капітального ремонту багатостраждальний кінотеатр «Комсомолець» стане ще однією окрасою житлового масиву Черемушки.