Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському за кошти інвесторів термомодернізують будівлі бюджетної сфери

Середа, Лютий 5, 2020 - 16:13

5 лютого міський голова Кам'янського Андрій Білоусов зустрівся в Києві з інвесторами - директором компанії «Nomine Consult UAB», міжнародними технічними консультантами, представниками корпорації НЕФКО, Європейського Інвестиційного банку (ЄІБ) і Міністерства розвитку громад і територій.
Зустріч пройшла в рамках реалізації Програми розвитку муніципальної інфраструктури України при фінансуванні ЄІБ, яка включає субпроект «Реконструкція (термомодернізація) будівель закладів освіти, науки, спорту та охорони здоров'я в м Кам'янське».
В ході зустрічі обговорювалися ключові питання подальшої реалізації субпроекту – визначення технічних рішень, розробка тривалої інвестиційної стратегії, екологічний та соціальний аналіз, реалізація плану закупівель.
Було досягнуто домовленостей щодо подальшої спільної роботи в напрямку отримання містом інвестиційних коштів на реконструкцію та поліпшення енергоефективності шкіл, дитячих садочків та закладів охорони здоров’я Кам’янського.