Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському з ініціативи мера планують спростити процедуру ведення малого бізнесу

Середа, Липень 3, 2019 - 14:50

На даний момент у Кам'янському, щоб в правовому полі відкрити і утримувати кіоск або МАФ (мала архітектурна форма), необхідно мати три документи: паспорт прив'язки, договір сервітуту (різновид договору) і договір з КП «Благоустрій».
Йдучи назустріч підприємцям Кам’янського, міський голова Андрій Білоусов пропонує спростити процедуру оформлення до двох документів, а саме - прибрати сервітут.
Згідно з сьогоднішнім порядком сервітут видається на рік, термін його оформлення займає до півроку, з урахуванням необхідності проходження документа через дві сесії Кам'янської міської ради. Відповідно, оформлення саме цього документа займає велику кількість часу. До того ж, ставка платежу за землю за сервітутом становить 12% від нормативно грошової оцінки, що є найбільш витратною частиною податкових внесків.
«Ми повинні сприяти розвитку підприємницької діяльності в місті, тому я прийняв рішення на вересневій сесії вийти до депутатів з ініціативою скасування договору сервітуту, щоб крім спрощення самої процедури зняти також і економічне навантаження на підприємців», - сказав мер Андрій Білоусов.