Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському визначили переможницю конкурсу краси

П'ятниця, Березень 1, 2019 - 13:17

Фінал другого щорічного конкурсу краси «Міс Beauty Kamianske-2019» пройшов 28 лютого в театрі імені Лесі Українки. Вісім прекрасних учасниць-фіналісток вийшли на сцену, щоб позмагатися за звання найгарнішої кам’янчанки.

Конкурсна програма складалася з семи завдань. Дівчата розповідали про себе і про свої захоплення, демонстрували таланти, творчі та інтелектуальні здібності, дефілювали в різних образах.

Виступи чарівних учасниць оцінювали 9 членів журі на чолі з міським головою Андрієм Білоусовим.

Усі претендентки на титул «Міс Beauty Kamianske-2019» старалися і гідно представили себе у всіх конкурсах. Глядачі підтримували фавориток бурхливими оплесками.

За підсумками всіх завдань журі визначило переможниць у кожній номінації:

- «Міс глядацьких симпатій» – Дарина Заболотна,

- «Міс чарівність» – Марія Чернова,

- «Міс фото» – Анастасія Опцова,

- «Міс грація» – Кристина Кириченко,

- «Міс талант» – Анастасія Сідак.

Призові місця:

- «Друга Віце-міс Beauty Kamianske-2019» – Ліана Леонова,

- «Перша Віце-міс» – Ганна Дащенко.

Титул «Міс Beauty Kamianske-2019» присвоєно 18-річній студентці Кам’янського коледжу фізичного виховання Ганні Ванюшкіній.

Крім теплих слів, привітань і заохочувальних призів від спонсорів, трьох переможниць чекали подарунки від Андрія Білоусова – туристичні поїздки до Львова, Праги і Парижа.

«З кожним роком цей конкурс стає все більш популярним. Кожна дівчина, яка зважилася взяти участь, вже гідна перемоги. Упевнений, що цей день стане яскравою і пам’ятною сторінкою в їх житті. А наша основна мета – розвивати таланти нашої молоді та підтримувати її ініціативи», – сказав міський голова.