Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському вшанували пам'ять захисників України

П'ятниця, Серпень 30, 2019 - 18:24

30 серпня на військовому кладовищі Соцміста пройшла панахида за загиблими в ООС бійцям з Кам'янського, приурочена до Дня пам'яті та 5-ї річниці Іловайської трагедії. Саме в серпні 2014 року наше місто зазнало найбільших втрат в зоні бойових дій. Загинуло десять кам'янчан. Також три років тому 30 серпня загинув наш земляк доброволець Євген Ворошило.

Покласти квіти до могил і схилити голови перед подвигом захисників України прийшли мер Кам'янського Андрій Білоусов, його радник з питань ветеранів операції Об'єднаних сил (АТО) Віталій Чернявський, представники Штабу національного захисту та військкомату, товариші по службі, друзі і члени сімей загиблих.

«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять героїв, які віддали за нашу країну найцінніше що у них було – свої життя. Ми, і всі майбутні покоління вічно будемо вдячні хлопцям за той подвиг, який вони здійснили», - сказав Андрій Білоусов.