Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському відзначили День Соборності

Середа, Січень 22, 2020 - 12:18

22 січня у Кам’янському пройшли урочистості, присвячені Дню Соборності України. Цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

З нагоди свята у сесійній залі Кам’янської міської ради відбувся урочистий захід за участю міського голови Андрія Білоусова, депутатів міської ради, представників органів виконавчої влади та  молодіжних організацій.

«Шановна громадо! Сьогодні ми відзначаємо одне із найбільш вагомих для нашої країни свят – День Соборності України. Проголошення 22 січня 1919 року універсалу про об’єднання українських земель стало подією, яка міцно закріпила в свідомості нашого народу ідею єдності та соборності. Самовідданість та мужність українців, яку вони проявляли у визвольній боротьбі за незалежність нашої держави, й сьогодні залишається прикладом для наслідування в нашій повсякденній роботі, яка має бути спрямована на розбудову та процвітання єдиної, соборної та незалежної України. Впевнений, тільки всі разом ми зможемо подолати ті труднощі, які сьогодні випадають на нашому шляху, адже в єдності – наша сила. Вітаю вас зі святом!» – сказав Андрій Білоусов.

Під час заходу присутні переглянули документальний фільм «Соборність. Як це було» та презентацію архівно-документальної виставки «І обнялися береги одного вічного народу…», яка ще протягом місяця буде експонуватися в приміщенні архівного управління міської ради.

Також відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку за участю мера, керівництва міської ради та молоді.