Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відкрився музей унікальних ретро-мотоциклів

Неділя, Грудень 22, 2019 - 10:50

21 грудня колекціонер з Кам'янського Олександр Фролов відкрив перший в історії міста приватний музей, де зібрані унікальні моделі ретро-мотоциклів 20-50-х років. На двох поверхах музею представлено близько 35 експонатів. Практично всі мотоцикли – на ходу. Збирати колекцію Олександр почав близько 10 років тому. Перший мотоцикл - «ІЖ 49» 1951 року випуску. Саме з нього почалося захоплення. Більша частина мотоциклів – фірми BMW.

На запрошення власника на презентацію приїхав мер Кам'янського Андрій Білоусов, який сам водить і захоплюється мотоциклами.

«Це дійсно унікальний музей. Дякую Олександру Фролову за те, що він зібрав таку колекцію і наші мешканці, особливо ті кому це цікаво, зможуть дізнатися для себе багато нової інформації», - сказав Андрій Білоусов.

Як мотолюбителю міському голові найбільше сподобався мотоцикл BMW 1931року який ще в той час міг розвивати швидкість до 280 км/год.

Музей ретро-мотоциклів знаходиться в селищі Романкове за адресою: вулиця Поліни Осіпенко, 23.