Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відкрили багатоквартирний будинок для переселенців

Вівторок, Жовтень 1, 2019 - 16:51

У Кам'янському успішно реалізували важливий соціальний проект.
1 жовтня в Південному районі міста за адресою: проспект Конституції, 32, урочисто відкрили будинок на 36 квартир, в якому розмістяться сім'ї переселенців з окупованих населених пунктів Донбасу.
Реконструкція і повне внутрішнє оснащення багатоквартирного будинку профінансував Український фонд соціальних інвестицій за рахунок грантових коштів Уряду Німеччини, наданих через німецький банк розвитку KFW в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальних інвестицій УФСI V».
У будівлі, яка пустувала останні 20 років, облаштували 36 квартир (27 однокімнатних і 9 двокімнатних). У них зможуть комфортно проживати понад 100 внутрішньо переміщених осіб.
Відкривали новий об'єкт соціального житла Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, віце-консул Німеччини в Донецьку Пітер Шмаль і виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов.
Андрій Білоусов подякував Уряду Німеччини, керівництву банку KFW і фонд соціальних інвестицій за надану фінансову підтримку, а також привітав сім'ї з новосіллям.
«Це знаменна подія для нашого міста. Я бажаю людям, які змушені були залишити свої будинки, взявши з собою лише найнеобхідніше, щоб це житло стало для них справжнім другим домом. Нехай більше ніколи в житті ні один громадянин нашої країни не зіткнеться з такою ситуацією. Бажаю вам здоров'я, щастя, успіхів і всього найкращого», - сказав Андрій Білоусов.
«Я вже не вперше приїжджаю на відкриття подібних об'єктів і кожного разу це велика радість і особливі відчуття. Я радий, що наш Уряд підтримує і фінансує такі проекти, які допомагають людям знайти опору в найскладніших життєвих ситуаціях», - сказав Пітер Шмаль.