Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відбувся «Парад чемпіонів»

Субота, Серпень 29, 2020 - 09:05

28 серпня в Центральному парку культури і відпочинку відбувся спортивний захід «Парад чемпіонів», приурочений до Дня фізичної культури і спорту України. Бурхливими оплесками кам'янчани вітали більше 150 вихованців ДЮСШ, які стали чемпіонами і призерами України, Європи та Світу в 2019-2020 роках. Всього в заході були задіяні понад 600-т учасників.

Спортсменів привітав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

«У нашому місті тисячі людей займаються спортом. Я вдячний всьому тренерському складу, тим викладачам, які вкладають свою душу і серце у виховання наших чемпіонів. Вдячний батькам, які підтримують своїх дітей в прагненні займатися спортом, а також хочу подякувати кожному спортсмену, який прославляє рідне місто на всю країну і далеко за її межами. Зі свого боку, ми робили, і все робитимемо для того, щоб розвивати спорт в нашому місті, будувати нові спортивні об'єкти та реконструювати діючі», - сказав Андрій Білоусов.

Свято продовжилося виступом вихованок школи художньої гімнастики «Барвінок». Далі все спортсмени розійшлися по окремим локаціям, де провели відкриті тренування з різних видів спорту, представлених в місті. На території парку розмістилося більше 24 майданчиків. У їх числі, спортивна акробатика, велоспорт, дзюдо, айкідо, бокс, змагання з шахів та шашок, гандбол, волейбол греко-римська боротьба і багато інших спортивних напрямків. Гості свята - діти і дорослі, могли наочно ознайомитися і отримати всю необхідну інформацію про той вид спорту, який їм сподобався, щоб відвідувати обрану спортивну секцію.