Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському відбувся пам’ятний захід до Дня захисника України

Середа, Жовтень 14, 2020 - 11:30

14 жовтня Україна відзначає День захисника. В День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці в Кам’янському біля пам’ятника загиблим воїнам АТО відбувся пам’ятний захід за участю міського голови Андрія Білоусова. На урочистий захід прийшли представники громадської організації «Патріот-2015», військовослужбовці, родини загиблих воїнів, громадськість та активісти політичної партії «Бджола».

В ході заходу Андрій Білоусов вручив посвідчення дітям, батьки яких загинули під час бойових дій на сході країни.

«Сьогоднішнє свято – можливість подякувати всім захисникам нашої Батьківщини, в черговий раз сказати, що ми ніколи не забудемо подвиг наших героїв. Саме Пресвята Богородиця завжди вважалася покровителькою та захисницею козаків, а відтепер – українських воїнів. Вона надає нашим воїнам сили у боротьбі. Бажаю всім міцного здоров’я, незламного духу, миру та добра!» - сказав міський голова.

Завершився пам’ятний захід урочистою церемонією покладання квітів до меморіалу та висадженням молодих дерев горобини та липи на алеї Героїв АТО.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei