Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відбувся новорічний бал «Навколо світу»

П'ятниця, Грудень 21, 2018 - 21:17

20 грудня в Кам'янському з ініціативи Молодіжної ради та за сприяння міського голови Андрія Білоусова пройшов тематичний захід для активної молоді міста – новорічний бал «Навколо світу». У ньому взяли участь 12 кращих навчальних колективів – студенти міських вузів і учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Протягом навчального року ці молоді люди активно брали участь у наукових конкурсах і олімпіадах, демонстрували відмінні результати в навчанні, спорті та творчості, займалися громадською діяльністю. У їх числі – обдаровані учні, стипендіати міського голови.

Почесними гостями на святі були міський голова голова Андрій Білоусов, директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко, начальник відділу спорту та молоді Анатолій Івашина, радник міського голови з питань спорту та молодіжної політики Олег Орлов. Найактивнішим молодим людям Андрій Білоусов вручив нагороди.

«Я щиро дякую вам за всі досягнення, а також за активну участь у всіх загальноміських заходах. Молодь нашого міста гідно і впевнено крокує в майбутнє. Нехай 2019 рік підхопить естафету плідної роботи, примножить добрі справи, порадує новими звершеннями. А ми всіляко будемо підтримувати вас у всіх починаннях. Сердечно вітаю вас із прийдешніми  Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю всім вам оптимізму, міцного здоров'я та успіхів у навчанні», – сказав міський голова.

Молодіжний бал у Кам'янському проводиться третій рік поспіль напередодні Нового року. Програма складалася з офіційної частини і розважальної презентації на тему: «Новорічні традиції в різних країнах світу», яку підготували навчальні колективи. Завершився бал святковою дискотекою.