Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відбувся фестиваль спортивного танцю «Яскравий рух»

Субота, Лютий 23, 2019 - 17:29

Другий рік поспіль танцювально спортивно-масовий захід «Яскравий рух» відкриває низку загальноміських спортивних фестивалів в Кам'янському.

23 лютого сцена кіноконцертного залу МИР перетворилася на танцювальний майданчик, об'єднавши дітей і дорослих різного віку, для яких танці – це стиль життя.

500 учасників з 13 хореографічних колективів взяли участь у цьому масштабному танцювальному марафоні. Заявки на участь подали танцювальні студії: «Стиль життя», «Delis Stars», «Cold Stars», «Танго», школа сучасних танців «ТТ» і багато інших. Виконавців підтримували більше 1000 гостей і глядачів – батьки, родичі та друзі учасників, тренера і активні кам'янчани.

Паралельно з виступами в холі кінотеатру проходила виставка творчих робіт на тему «Спорт очима дітей» від юних вихованців художньої студії «Пікассо» при навчально-виховному об'єднанні «Ліцей інформаційних технологій».

Танцюристи продемонстрували 44 постановочних номера, які виконали в найрізноманітніших образах і стилях.

Мер Кам'янського Андрій Білоусов висловив подяку всім учасникам танцювального фестивалю за їх таланти, позитивний настрій і подаровані емоції, а також високо оцінив старання батьків та організаторів у роботі по підготовці та проведенню заходу.

«Я радий, що в нашому місті активно розвивається спорт і спортивні танці. Ми зробимо цей фестиваль щорічним і продовжимо створювати всі умови для того, щоб залучати якомога більше дітей і людей різного віку до занять спортом та здорового способу життя», - сказав Андрій Білоусов.

Танцювальним колективам міста вручили подарункові сертифікати на участь в тренувальному таборі зі спортивних танців від Дніпропетровського обласного відділення Федерації Національно-танцювальної ліги України.

У фіналі всі учасники фестивалю піднялися на сцену і зробили спільне пам'ятне фото з міським головою під іскристим конфетті-салютом. Організатором заходу виступив комунальний заклад «Спорт для всіх».