Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відбувся фестиваль східних єдиноборств

Понеділок, Вересень 23, 2019 - 10:36

22 вересня на площі Петра Калнишевського відбувся традиційний спортивний фестиваль східних єдиноборств «Здорова молодь – здорова нація».

Десятки спортивних колективів, тренери і вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста демонстрували глядачам свої вміння та навички. Глядачі спостерігали за показовими виступами наших спортсменів. У програмі були представлені 15 видів східних єдиноборств: айкідо, дзюдо, джиу-джитсу, кіокушинкан-карате, кікбоксинг, тхеквондо і багато інших. Хореографічні колективи виступали з танцювальними номерами.

Відкривав фестиваль Кам'янський міський голова Андрій Білоусов.

«Я вдячний усім тренерам міста, які вкладають душу і серце в фізичне виховання дітей. Нехай з юних спортсменів, яких ми бачимо тут сьогодні, виростають справжні чемпіони. А ми, зі свого боку, робили, і будемо робити все для розвитку спорту в нашому місті», - сказав Андрій Білоусов.