Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відбувся чемпіонат області з тхеквондо

Неділя, Січень 19, 2020 - 15:01

18 січня в спорткомплексі «Прометей» відбувся перший в цьому році чемпіонат області з тхеквондо. У змаганнях взяли участь 276 спортсменів серед всіх вікових груп, які представляли 11 команд з 5 міст області – Дніпро, Кам'янське, Кривий Ріг, Нікополь, Новомосковськ.

Наше місто представляли спортсмени міської федерації тхеквондо, вихованці трьох ДЮСШ № 1, 3, 4, в яких розвивається даний вид спорту, загальною кількістю 116 спортсменів.

Змагання відкрив Кам'янський міський голова Андрій Білоусов. Він побажав усім учасникам міцного здоров'я і перемог.

«Бажаю Вам гідно виступити сьогодні, проявити всі свої здібності і показати максимальні результати, але головне – обійтися без травм. Успіху Вам, а перемога – нехай дістанеться найсильнішим», - сказав Андрій Білоусов.

За підсумками чемпіонату області командні місця розподілилися наступним чином:

I місце у МСДЮСШОР – 18 перших, 19 других, 13 третіх місць (Дніпро);

II місце у ДЮСШ 4 – 15 перших місць, 6 других, 11 третіх місць (Кам'янське);

III місце у ДЮСШ 3 – 8 перших, 4 других, 6 третіх (Кам'янське).

Змагання стали відбірковим етапом у формуванні команди для участі в чемпіонаті України з тхеквондо. Кам’янська Федерація тхеквондо вітає всіх причетних до організації та проведення чемпіонату, переможців і призерів, учасників змагань, а також їх батьків.