Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відбулися видовищні автоперегони «United Time Attack Series»

Понеділок, Вересень 14, 2020 - 00:27

13 вересня в Кам'янському на картодромі DniproKart відбувся III етап автогонок «United Time Attack Series». На додаток до основних гонок організатори провели 5-й етап національної серії Carrera time attack взаємозалік і нагородження учасників тільки на автомобілях марки Porshe.

Сотні глядачів приїхали на картодром, щоб насолодитися особливою атмосферою гоночних змагань, в яких брало участь 68 пілотів з усієї України. Під час урочистого відкриття гонок учасників і глядачів привітав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

«Ці змагання – велика спортивна подія в житті міста і країни. Бажаю гонщикам успішних заїздів, щоб їх не підводили машини, а глядачам – яскравих вражень і позитивних емоцій», - сказав мер.

Постійний організатор перегонів Всеукраїнського рівня Андрій Приходько подякував меру за допомогу в проведенні змагань.

«Ми втретє приїхали в Кам'янське і завжди дуже раді тому, як тепло нас тут зустрічають. Дуже багато глядачів, добродушна атмосфера, реконструйована траса, яка відповідає всім вимогам, а найголовніше – максимальна підтримка з боку міського голови Андрія Білоусова. Ми завжди раді приїжджати до вас», - сказав Андрій Приходько.

У цих перегонах ключову роль відіграє час, за який пілот подолає трек протяжністю 1330 метрів, в основному одне коло пілот проїжджає менше ніж за хвилину. Буквально зі старту пілоти встановлювали нові рекорди, демонструючи кращі результати в порівнянні з минулим роком. Глядачі підтримували учасників і фотографувалися на фоні розкішних авто. Захід став яскравою подією в житті міста.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei