Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відбулося відкриття змагань з тенісу

П'ятниця, Липень 24, 2020 - 13:23

24 липня на літніх тенісних кортах СК «Прометей» пройшли спортивні змагання «Кубок мера з тенісу».

У ході урочистої церемонії відкриття турніру учасників привітав міський голова Андрій Білоусов.

«На сьогоднішній день у нас в місті створені всі умови для занять тенісом. Щороку ми будуємо нові спортивні інфраструктурні об'єкти, щоб люди могли займатися всіма видами спорту. Серед наших спортсменів дуже багато чемпіонів різного рівня. Упевнений, що і серед вас, шановні учасники, також є майбутні чемпіони. Я бажаю вам вдалих виступів і яскравих перемог! Дякую тренерам і батькам за те, що підтримують ваші прагнення» - сказав мер.

Взяти участь в змаганнях могли всі охочі. Кубок розіграли серед молоді та дорослих в трьох вікових категоріях: до 14 років, до 18 років і старше 18.

Також Андрій Білоусов перевірив, як відремонтували один із спортивних залів СК «Прометей».

«Цю будівлю введено в експлуатацію в 1955 році. Зал був у жалюгідному стані. Завдяки підтримці мера ми відремонтували підлогу, нанесли розмітку, провели додаткове освітлення, закупили нові шафи для речей, відремонтували душові та санвузли. Тепер в цьому залі можуть займатися вихованці ДЮСШ та всі бажаючі. Тут можна буде грати в баскетбол, волейбол, міні-футбол і теніс», - сказав директор СК «Прометей» Вадим Логвін.

Користуючись нагодою батьки дітей, які на базі СК «Прометей» займаються черлідингом і художньою гімнастикою висловили подяку міському голові за придбання нового гімнастичного килима.

«Тепер наші дівчатка будуть ще більше тренуватися, займатися і завойовувати все більше і більше призових місць. Дякуємо за те, що відгукнулися на наше прохання», - сказала мама однієї із спортсменок.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei