Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському театрі ім. Лесі Українки відкрилася ще одна сцена

Вівторок, Березень 10, 2020 - 05:51

На Новій сцені театру ім. Лесі Українки (колишній ПК Горького) відкрився ще один зал для глядачів – камерна сцена. Основна відмінність нової сцени в тому, що глядачі дивляться виставу, зручно розташувавшись за столиками. Сучасне технічне оснащення, звук і освітлення нового залу занурюють глядачів в атмосферу театрального світу. У майбутньому тут будуть проходити моновистави.

Урочисте відкриття і перша концертна програма для гостей відбулася 6 березня.

«Ми продовжуємо наповнювати життям колишній Палац Горького. Всі знають, що за ініціативою нашого мера Андрія Білоусова після 10 років простою будівлю культурного центру вдалося передати в комунальну власність міста, повністю відновити і привести в порядок. Сьогодні це вже зовсім новий Палац, тепер тут панує атмосфера творчості. Танцями, балетом і майстерністю актора тут займається понад 400 дітей, і кількість заявок весь час зростає. Будівля живе, а городяни можуть приємно і культурно проводити тут свій вільний час», - сказала директор театру Маргарита Кудіна.