Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському святкували 80-річний ювілей ПАТ «ДніпроАзот»

Вівторок, Травень 29, 2018 - 13:38

25 травня у Кам’янському в Палаці культури «Хімік» відбувся урочистий захід, присвячений 80-річному ювілею ПАТ «ДніпроАзот».

У залі зібралися керівнцтво, трудовий колектив та ветерани «ДніпроАзоту», директори інших промислових підприємств Дніпропетровської області.

Серед почесних гостей –  заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман, Кам’янський міський голова  Андрій Білоусов, народний депутат України Олександр Дубінін, Голова Правління ПАТ «ДніпроАзот» Сергій Сідоров, голова адміністрації Південного району Світлана Колісніченко.

Найщиріші та найтепліші вітання в цей вечір звучали на адресу ветеранів праці, тих людей, які  усе своє життя пов’язали з  «ДніпроАзотом».

Зі святом ювілярів поздоровив міський голова Андрій Білоусов. У своєму привітанні він зазначив, що доля підприємства тісно переплелася з життям багатьох кам’янчан.

«80 років безперервної роботи. За цією вражаючою датою – праця кількох поколінь хіміків, інженерів, будівельників, робітників, – усіх тих, хто зробив значний внесок у становлення і розвиток підприємства. Сучасні ринкові відносини ставлять перед вами багато складних завдань, з вирішенням яких ви, як одна дружна сім’я, успішно справляєтеся. Я щиро сподіваюся, що ювілейний рік стане для вас стартом нових успішних проектів, точкою відліку наступного, не менш вдалого і плідного етапу вашої діяльності. Бажаю підприємству економічної стабільності, процвітання, довгострокових перспектив і надійних партнерів! А всім працівникам – міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного щастя і благополуччя!» – сказав Андрій Білоусов.

У ході святкового заходу кращим фахівцям підприємства міський голова вручив заслужені нагороди.

Для всіх присутніх була підготовлена святкова ​​концертна програма місцевих творчих колективів. Гостем вечора стала зірка української естради Alyosha.

ПАТ «ДніпроАзот» (Камянське) входить до числа п’яти провідних хімічних підприємств України. Засноване у 1938 році, акціоноване у 1996 році. Випускає широкий спектр хімічної продукції: аміак, карбамід, продукти хлорної групи.