Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському стартував черговий сезон «Школи плавання»

П'ятниця, Листопад 29, 2019 - 16:07

Протягом 4-х років у Кам’янському в рамках реалізації програми розвитку фізичної культури і спорту на базі басейну «МіКомп» працює «Школа плавання». Головна мета – навчити всіх дітей міста безпечному поводженню на воді. 29 листопада в «Школі плавання» стартував черговий навчальний сезон.

Учні всіх шкіл Кам’янського займатимуться з професійними інструкторами, на чолі з нашим чемпіоном Світу з плавання Дмитром Краєвським. Заняття безкоштовні, всі витрати місто взяло на себе.

Під час церемонії відкриття діти продемонстрували свої вміння і навички. Вихованці спортивної школи «Промінь» провели плавальні майстер-класи, естафети з м’ячем, показали стрибки у воду з високих платформ.

Юних плавців і тренерський колектив привітав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

«Цьогоріч ми посилили фінансування спортивно-оздоровчої програми і відсьогодні всі учні наших шкіл із 1 по 5-й клас почнуть раз на тиждень займатися плаванням. Половину коштів на це виділив міський бюджет, а половину – інвестиційний «Фонд розвитку Кам’янського». Я вдячний керівництву Фонду за залучення коштів меценатів, які підтримали таку благородну справу. Наше місто розташоване на річці Дніпро, тому я вважаю, що кожна дитина повинна вчитися і вміти плавати, а ми будемо створювати для цього всі необхідні умови », – сказав Андрій Білоусов.