Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському ремонтують дахи і запускають в роботу ліфти

П'ятниця, Квітень 5, 2019 - 09:01

У багатоповерхівках Кам'янського продовжують капітальний ремонт аварійних дахів і ліфтів. Роботи ведуться в різних районах міста.

Цьогоріч капітальному ремонту підлягає 60 аварійних дахів, які протікали протягом 20 і більше років. Про це повідомив мер Кам'янського Андрій Білоусов під час робочого об'їзду житлового фонду міста.

«На сьогодні у місті 102 будинки потребують капітального ремонту покрівлі. Цього року ми відремонтуємо 60 дахів, тобто більше половини, а наступного року продовжимо ці роботи, поки остаточно не вирішимо проблему. За останні три роки ми повністю вирішили проблему непрацюючих ліфтів. У нас було більше 100 ліфтів, які не працювали по 20 і більше років. Залишилося тільки 8, які цьогоріч ми вже включимо в роботу. Таким чином, у найближчий місяць у нас не буде жодного будинку чи під'їзду, де був би хоч один непрацюючий ліфт. Нашим основним завданням буде забезпечувати їхнє збереження та безаварійну роботу», – сказав міський голова.

Він також додав, що на цей рік заплановано капітальний ремонт 20-ти ліфтів. У їхнє число входять 8 непрацюючих і 12 ліфтів, які працюють, але знаходяться в поганому технічному стані.

Відгуки мешканців за кожною адресою були позитивні. Люди дякували за якісно виконані ремонти, а також висловлювали свої побажання на майбутнє.