Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському привітали батьків-вихователів ДБСТ та дітей з Днем усиновлення

Вівторок, Жовтень 1, 2019 - 11:26

1 жовтня в Кам'янському відбулися урочистості, приурочені до Дня усиновлення. Кам’янськй міський голова Андрій Білоусов і секретар міської ради Олександр Залевський привітали батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу зі святом.

«Шановні батьки! Дякую за те, що ви даруєте дітям, які з різних причин залишилися без батьківського піклування, найважливіше в житті – відчуття родини, свою любов, душевну теплоту і турботу. Нехай ваші домівки завжди будуть наповнені радістю і щасливим дитячим сміхом. А ми, зі свого боку, завжди готові будемо підтримати вас. Міцного здоров'я всім вам, миру, добра і благополуччя!» - сказав Андрій Білоусов.

Всім сім'ям з нагоди свята мер вручив квіти та солодкі подарунки. Кухонні комбайни в подарунок міський голова вручив батькам-вихователям трьох ДБСТ, які в цьому році відзначають 10-річний ювілей з дня свого заснування.

День усиновлення в Україні щорічно відзначають 30 вересня. Це свято збігається з днем ​​християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.