Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському приступили до реалізації проекту по реконструкції 11-ї гімназії

Середа, Червень 17, 2020 - 23:26

У Кам'янському приступили до реалізації проекту по реконструкції окремо розташованої будівлі гімназії №11 за адресою: вулиця 9 Травня, 18.

В оновлене приміщення колишнього МАУП, яке зараз пустує, переведуть всі початкові класи гімназії.

17 червня об'єкт з перевіркою відвідав міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

«У цьому році ми отримуємо кошти з державного бюджету на повну реконструкцію двох об'єктів. Зараз ми приступили до реконструкції окремої будівлі гімназії № 11. Тут буде виконано благоустрій, утеплений фасад, замінено всі вікна, проведено капітальний ремонт даху та всіх внутрішніх приміщень, закуплено нове обладнання і меблі. Трохи пізніше ми почнемо такі ж роботи в колегіумі № 16. Пуск цих двох об'єктів – травень 2021 року. Також ми продовжуємо працювати над залученням коштів Європейського Інвестиційного Банку. До кінця року буде розроблятися проектно-кошторисна документація на повне утеплення ще 17-ти бюджетних установ, куди входять школи, садочки і наші міські лікарні. По ним роботи почнуться вже в наступному році», - сказав Андрій Білоусов.

Мер підкреслив, що обидва проекти реалізуються за кошти державного бюджету в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

«Проектна місткість основної будівлі гімназії розрахована на 400 учнів. На даний момент у нас вчиться 686 учнів. Нам тісно, ​​і ми не маємо можливості набирати всіх бажаючих і формуємо лише 2 перших класи. Завдяки додатковій будівлі ми зможемо розширитися, перевести сюди всю початкову школу і розвантажити основну будівлю», - сказала директор гімназії №11 Наталія Рева.