Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському пройшов святковий концерт до Дня металурга

Неділя, Липень 21, 2019 - 14:30

У суботу, 20 липня, в Кам'янському на площі Петра Калнишевського відбувся святковий концерт, присвячений Дню металурга. Працівників металургійної та гірничодобувної промисловості привітали керівники підприємств ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», ПАТ «ЮЖКОКС» і ДКХЗ, а також Кам'янський міський голова Андрій Білоусов.

«Підприємства гірничо-металургійного комплексу - це економічний базис нашого міста. Вітаю кожного працівника з професійним святом. Це дуже важка і складна робота, але вкрай необхідна місту і країні. Бажаю процвітання нашим підприємствам, йти вперед і завжди залишатися флагманами гірничо-металургійної промисловості в Україні», - сказав Андрій Білоусов.

Також мер провів церемонію нагородження. З нагоди свята він вручив металургам Кам'янського нагрудні знаки «Відзнака міського голови», а також грамоти та нагороди міського та обласного рівня. У числі нагороджених – машиністи, електрики, токарі, інженери, медики та інші працівники галузі.

Подарунком для трудових колективів і всіх жителів міста став виступ популярної української співачки Ольги Полякової.