Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському пройшов фестиваль «Богатирські ігри»

Неділя, Червень 9, 2019 - 08:27

Третій рік поспіль у Кам'янське з'їжджаються силачі зі всієї України на чолі з володарем титулу «Найсильніша людина світу» Василем Вірастюком.

8 червня спортивний фестиваль «Богатирські ігри» в черговий раз зібрав на площі Петра Калнишевського жителів і гостей міста, які прийшли на свято неймовірної сили, таланту, спритності, витривалості та мужності. Захід проходить щорічно за підтримки Кам'янського міського голови Андрія Білоусова.

25 легкоатлетів з усієї України взяли участь в аматорських змаганнях. Серед спортсменів – наш земляк, майстер спорту з важкої атлетики Дмитро Воленко. У програмі було представлено 5 вправ. У їх числі, перенесення важких предметів на різні відстані, підняття вантажів над головою і кантування колеса вагою 365 кг. Головний суддя змагань – Василь Вірастюк. В його команді відомі стронгмени України Сергій Конюшок та Юрій Огоновський.

У цьому році для мера Андрія Білоусова організатори вигадали нову цікаву вправу. Вони запропонували йому потягнути спринтер вагою більше двох тонн. Мер прийняв виклик і досить легко виконав вправу. Богатирі вирішили ускладнити завдання і посадили в спринтер 20 глядачів, після чого вага автомобіля стала понад три тонни. Міський голова і на цей раз впорався з поставленим завданням. Тоді Василь Вірастюк оголосив, що зафіксований новий рекорд - «Найсильніший мер в Україні». Трохи більше 15-ти секунд знадобилося Андрію Леонідовичу, щоб протягнути тритонний автомобіль з пасажирами на дистанцію 10 метрів.

«Це було непросто. Найскладніший момент – зрушити автомобіль з місця. Дякую українським богатирям за візит до нашого міста, а також закликаю молодь і всіх кам'янчан займатися спортом і вести здоровий спосіб життя», - сказав Андрій Білоусов.