Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському пройшло новорічне свято для дітей пільгових категорій

Четвер, Грудень 20, 2018 - 18:14

20 грудня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов і секретар міської ради Олександр Залевський завітали у театр імені Лесі Українки на святковий захід для дітей пільгових категорій.  Новорічну ялинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, організувала  служба у справах дітей міської ради.

Андрій Білоусов привітав присутніх із прийдешніми  Новим роком та Різдвом Христовим. Побажав усім міцного здоров'я, щастя і благополуччя.

Міський голова подякував сім'ям, які протягом багатьох років виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також він вручив батькам-вихователям нагороди за значний внесок у реалізацію права кожної дитини виховуватися в сім'ї.

«Кожного разу ми з дітьми чекаємо  цього святкового заходу та  із задоволенням беремо у ньому участь. Дякую за підтримку, турботу і увагу, яку ми завжди відчуваємо від міської влади», – сказала Лариса Мусієнко, вихователь дитячого будинку сімейного типу.

Всього на свято новорічної ялинки прийшло близько 250-ти гостей. Всіх чекали солодкі подарунки, а також новорічний спектакль з Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковими персонажами, який підготували артисти академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки.

На сьогодні в Кам'янському функціонує 16 дитячих будинків сімейного типу та 20 прийомних сімей, в яких виховується 134 дитини.