Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському пройде видовищний мото-фестиваль «GORKA»

Середа, Липень 10, 2019 - 11:07

З 19 по 21 липня в Кам'янському за підтримки міського голови Андрія Білоусова пройде другий грандіозний мото-фестиваль «GORKA», в якому візьмуть участь байкери з різних міст України.

20 липня о 12:00 байкери з'їдуться на площу Петра Калнишевського, де пройдуть урочисті збори. Потім однією дружною колоною мотоциклісти проїдуть центральними вулицями міста і відправляться на базу відпочинку «Лазурне», де всіх гостей фестивалю чекає цікава розважальна програма: виступи музичних і танцювальних колективів, виставка мото-техніки, конкурси з призами та подарунками від партнерів фестивалю, нічний кінозал під відкритим небом.

Цього року в'їзд на територію бази відпочинку для байкерів і їх пасажирів організатори зробили безкоштовним.

Мета заходу - популяризація мото-руху в Україні, об'єднання байкерів, налагодження дружніх відносин між українськими та світовими мото клубами, громадськими організаціями та спільнотами байкерів, залучення молоді до спорту та здорового способу життя, проведення змагань та організація активного відпочинку для байкерів і підростаючого покоління. Організатор ГО «Байкери України».