Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському провели фінальний етап чемпіонату з шосейно-кільцевих перегонів - UA Riders CUP

Понеділок, Вересень 23, 2019 - 09:40

22 вересня в Кам'янському на картодромі Dnipro Kart пройшов фінальний етап відкритого міжнародного чемпіонату з шосейно-кільцевих перегонів серед професіоналів та любителів - UA Riders CUP. Чемпіонат проводиться третій рік поспіль за сприяння міського голови Андрія Білоусова. Головний організатор мотогонок – відомий гонщик, неодноразовий чемпіон країни і призер чемпіонату Європи, майстер спорту України Михайло Порхун.
Сотні глядачів прийшли підтримати учасників і зарядитися енергією швидкості і драйву. У гонках взяли участь близько 60 пілотів. Серед них, переможці попередніх етапів, два з яких проходили на європейському треку в Румунії, а також любителі і професіонали, які вирішили поборотися за чемпіонський титул.
Під час урочистої церемонії відкриття мото-чемпіонату гостей і учасників привітав мер Кам’янського, лідер політичної партії «Бджола» Андрій Білоусов.
«Третій рік поспіль до нас з'їжджаються гонщики з різних регіонів країни. Я бажаю всім пілотам успіху, пройти змагання без травм, а глядачам – добре провести час. Ми і надалі будемо підтримувати і розвивати цей вид спорту, щоб з кожним роком кількість учасників зростала», - сказав Андрій Білоусов.
Близько чотирьох годин глядачі спостерігали за видовищними і азартними змаганнями. Призові місця вибороли гонщики з Києва, Дніпра, Харкова, Полтави, Мелітополя і Одеси.