Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському проведуть капітальний ремонт покрівлі у будинку терцентру Південного району

Середа, Листопад 7, 2018 - 14:29

У територіальному центрі соціального обслуговування населення Південного району капітально відремонтують покрівлю. Дах у двоповерховій будівлі протікає не один десяток років, і для установи це – значна проблема. У територіальному центрі обслуговуються люди похилого віку, дорослі та діти з інвалідністю. У відділеннях терцентру підопічні отримують всю необхідну соціальну допомогу.

У середу, 7 листопада, Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду на об'єкті.

Питання майбутнього ремонту обговорювалися з керівництвом підприємства «Южкокс». Директор промислового майданчика Андрій Шабанов відгукнувся на прохання Андрія Білоусова, і підприємство знайшло можливість виділити 470 тисяч гривень на ремонт аварійної покрівлі.

«Покрівля  у будівлі не ремонтувалася близько 40 років. У найближчі дні на об'єкті розпочнуться ремонтні роботи, які планується завершити до кінця поточного року », – сказав міський голова.