Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському проходять навчальні збори воєнізованих підрозділів з усіх регіонів України

Четвер, Листопад 8, 2018 - 14:49

Відповідно до розпорядження Міністерства юстиції з 7 по 10 листопада в Кам'янському на базі Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу державної кримінально-виконавчої служби України проходять навчально-тренувальні збори міжрегіональних воєнізованих формувань.

Подібні навчання проводяться в нашій країні вперше з початку реформування системи в рамках службової підготовки. У них задіяні 73 співробітники з 8-ми спецпідрозділів.

Сьогодні, 8 листопада, на території навчального центру відбулася церемонія відкриття навчальних змагань.

Учасників зборів, співробітників кримінально-виконавчої служби України привітали мер Кам'янського Андрій Білоусов, керівник навчального закладу Сергій Тюфтій та інші почесні гості.

«Ми пишаємося тим, що нам випала честь приймати у себе такі масштабні збори. Бажаю всім учасникам показати високий рівень підготовки і успішно пройти навчально-тренувальний процес, але в той же час, сподіваюся, що набуті навички ніколи не стануть в нагоді вам ні в житті, ні в роботі», - сказав Андрій Білоусов.

В ході навчань військових чекає стройовий огляд, марш-кидок, дисципліни з фізичної та альпіністської підготовки, а також практичні і тактичні завдання, де потрібно буде продемонструвати фізичну підготовку, витримку і дотримання законності під час проведення спецоперацій. Основна мета заходу – попередження злочинів терористичної спрямованості. Оцінюватися буде кожен окремий підрозділ.