Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському продовжують активно ремонтувати відділення міських лікарень

Понеділок, Червень 22, 2020 - 16:26

22 червня мер Кам'янського Андрій Білоусов відвідав центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, який функціонує на базі ЦПМСД №3 (колишня міська дитяча лікарня). У минулому році тут капітально відремонтували одну частину відділення на другому поверсі, а зараз проводять капремонт другої частини другого поверху.

У відділенні відремонтують ганок з навісом і хол, створять комфортну зону для прийому пацієнтів, з місцем для колясок, відремонтують всі кабінети, замінять вікна та комунікації, закуплять нові меблі, а також впорядкують прилеглу територію.

«Ми продовжуємо виконувати роботи з капітальних ремонтів відділень наших лікарень. У минулому році ми відремонтували три відділення. У цьому – ремонтуємо три відділення 9-ї лікарні, відремонтували інфекційне відділення міської лікарні №7. За рахунок обласного бюджету буде відремонтовано перші поверхи, вхідна група, в лікарні № 9 і в лікарні швидкої медичної допомоги (колишня лікарня №8), де за кошти міста також капітально відремонтуємо відділення кардіології. Через 1-1,5 місяця ми приступимо до капремонту другого поверху в сусідній будівлі – це інфекційне відділення міської дитячої лікарні. Крім того, ми працюємо над залученням коштів Європейського Інвестиційного банку. В цьому році буде проводитися розробка проектно-кошторисної документації, а в наступному році приступимо до утеплення кількох наших лікарень. Під утеплення за кошти ЄІБ потрапляє також і будівля міської дитячої лікарні», - сказав Андрій Білоусов.