Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському презентували програму розвитку Центру молодіжних ініціатив

Понеділок, Жовтень 29, 2018 - 17:54

Захід пройшов 29 жовтня на базі Центру позашкільної роботи і дитячої творчості ім. О. Кошового. У залі зібралися активісти молодіжного громадського руху.

На зустріч з ініціативною молоддю Кам'янського приїхали мер міста Андрій Білоусов, народний депутат України Олександр Дубінін, радник губернатора Дніпропетровської області Сергій Проценко, депутати міської ради, представники всеукраїнських громадських організацій, які працюють в сфері реалізації молодіжної політики.

Учасники Центру виступили з роз'яснювальними доповідями, розповіли про перспективи і напрямки своєї майбутньої діяльності.

«Створення Центру молодіжних ініціатив стане майданчиком для вашого спілкування, підвищить рівень комунікації між владою і молоддю. Проект потрібен місту. Ми хочемо чути ваші ідеї і будемо прагнути підтримувати їх практичну реалізацію», - сказав міський голова.

Центр молодіжних ініціатив буде функціонувати як комунальний заклад. Приєднатися до команди молодих активістів зможуть всі городяни віком від 18 до 35 років.