Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському почали реконструкцію колегіуму № 16

Вівторок, Жовтень 13, 2020 - 18:36

 

У Кам'янському колегіумі № 16 за адресою: проспект Тараса Шевченка, 8 стартувала реконструкція. За грантові кошти, надані Європейським Інвестиційним Банком в рамках надзвичайної кредитної програми відновлення України, в Кам'янському реконструюють два навчальних заклади – окрема будівля гімназії № 11 по вулиці 9 Травня, де буде початкова школа, і колегіум № 16.

Початок робіт в колегіумі 13 жовтня проконтролював мер міста Андрій Білоусов.

В рамках проекту планується виконати великий обсяг робіт: заміну всіх вікон, утеплення фасаду, ремонт і утеплення покрівлі, заміну комунікацій, ремонт кабінетів і всіх внутрішніх приміщень з облаштуванням підлог, стін, стелі і освітленням, яке відповідає нормативам. У більш старій двоповерховій будівлі 1935 року – знесуть і перебудують крило, де розміститися їдальня і актова зала. Також в проект входить повний благоустрій прилеглої території з посиленням і гідроізоляцією вимощення, і будівництво чотирьох спортивних майданчиків, однин з яких буде універсальним баскетбольно-волейбольним полем.

«Весь комплекс робіт ми плануємо виконати до 1 вересня 2021 року. У наступному навчальному році діти прийдуть в оновлені кабінети 16-го колегіуму, а також відкриється окрема початкова школа 11-ої гімназії, що допоможе розвантажити основну будівлю навчального закладу, яке зараз перевантажена», - сказав Андрій Білоусов.

Директор колегіуму № 16 Віта Буй зазначила, що початок цих робіт чекали з нетерпінням учні, педагоги та випускники.

«Це справжній подарунок до 85-річчя нашого навчального закладу. Школа була заснована в 1935 році і капітальних ремонтів тут не проводилося. Ми дуже задоволені тим, що при розробці проекту були враховані всі наші побажання , - сказала директор школи.

Реконструкція буде проводитися таким чином, щоб не заважати навчальному процесу.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei