Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському після капітального ремонту відкрили інфекційне відділення 7-ї лікарні

Четвер, Травень 21, 2020 - 15:01

У Кам’янському коштом міського бюджету виконали капітальний ремонт інфекційного відділення міської лікарні №7.

21 травня роботи приймали Кам’янський міський голова Андрій Білоусов і директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

Здано в експлуатацію двоповерховий корпус на 30 палат-боксів, де зможуть розміститися 60 пацієнтів. У відділенні відремонтували все: замінили комунікації та електропроводку, оновили покрівлю, встановили нову сантехніку та меблі, пластикові вікна і двері. У кожному боксі є окремий санвузол з водонагрівачем і спеціальні вікна для передачі їжі та речей. У боксах на першому поверсі обладнані окремі виходи, щоб пацієнт надходив відразу в палату, минаючи приймальний пункт і не контактуючи з персоналом.

«7-ма міська лікарня визначена як опорна для лікування хворих із коронавірусом. Ми прийняли рішення виконати капітальний ремонт в інфекційному відділенні. 30 боксів повністю відремонтовані та укомплектовані всім необхідним. На щастя, сьогодні на території 7-ї лікарні немає жодної людини з вірусом. Загалом у Кам’янському коронавірусом було інфіковано 36 осіб. З них: 10 – лікуються вдома під наглядом сімейних лікарів і 26 осіб – одужали. Незважаючи на це, наше завдання – забезпечити людям комфортні умови для лікування», – сказав Андрій Білоусов.

Генеральний директор лікарні №7 Володимир Дяченко подякував міському голові за ремонт і допомогу в забезпеченні лікарні новим медичним обладнанням, ліками і всіма необхідними засобами захисту.

Після епідемії COVID-19 у відділенні будуть лікуватися пацієнти з іншими інфекційними захворюваннями.

«Госпітальна база Кам’янського – одна з кращих в області. Той факт, що в місті зараз практично не реєструються нові випадки коронавірусу, свідчить про ефективну роботу влади і професіоналізм медиків», – сказав Валерій Сердюк.