Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському підвели підсумки молодіжного військово-патріотичного заходу

Вівторок, Жовтень 13, 2020 - 14:05

13 жовтня на лівобережному стадіоні «Надія» відбулося урочисте завершення військово-прикладного багатоборства серед учнів міських шкіл 9-11-х класів. Це щорічний захід присвячений Дню захисника України, Дню козацтва та першому туру міського етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У змаганнях брали участь всі школи міста. У фінал вийшли 10 команд. Фіналістів змагань під час урочистого шикування привітав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

«14 жовтня ми відзначаємо День захисника України. Це свято людей, які не на словах знають, що таке мужність, честь і гідність, людей, які не шкодуючи себе захищають наше з вами мирне життя, є справжніми патріотами своєї Батьківщини. Ми щорічно проводимо ці змагання, які вчать вас бути сильними, витривалими, знати військову справу і володіти базовими навичками. Вітаю всіх з фінальним етапом змагань і з наступаючими святами, бажаю міцного здоров'я і мирного неба над головою. Нехай Покров Пресвятої Богородиці оберігає і захищає наше місто і нашу країну від усіх негараздів», - сказав Андрій Білоусов.

Мер також вручив нагороди переможцям змагань. Призові місця розподілилися наступним чином:

III місце - Академічний ліцей № 15;

II місце - ліцей НІТ №2;

I місце - ЗОШ № 25.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei