Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському обрали найкрасивішу дівчину

Четвер, Березень 5, 2020 - 08:30

4 березня в Кам'янському відбувся фінал конкурсу краси «Mісc Beauty Kamianske-2020». За титул найкрасивішої дівчини міста боролися 8 конкурсанток: Анастасія Решетняк, Ангеліна Бурхович, Вікторія Лук'янова, Дар'я Артикова, Олена Лозовська, Анастасія Гальченко, Сіра Діана і Вікторія Кубарева.

Конкурс проводить третій рік поспіль управління молоді та спорту за підтримки Кам'янського міського голови Андрія Білоусова.

Учасниці віком від 17 до 23 років розповідали про себе і свої захоплення, демонстрували таланти, виступали з вокальними і танцювальними номерами, дефілювали у вечірніх сукнях. За підсумками конкурсу журі визначило переможниць.

«Mісc Beauty Kamianske-2020» стала учениця Кам'янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Олена Лозовська.

1-а віце-міс (друге місце) - Лук'янова Вікторія.

2-а віце-міс (третє місце) - Сіра Діана.

Всі дівчата, які посіли призові місця, отримали подарунки від міського голови – сертифікати на поїздки до Львова, Праги і Парижу.

Заповітну корону і сертифікат на поїздку в Париж найгарнішій дівчині Кам'янського-2020 вручив мер Андрій Білоусов.

«Як члену журі мені було дуже складно судити, тому що всі дівчата красиві і талановиті. Я вдячний всім учасницям за активність і цілеспрямованість. Бажаю, щоб всі їхні мрії збувалися, а цілі, які вони собі намітили, досягалися легко», - сказав мер.

Абсолютно всі учасниці отримали перемогу в певній номінації, а також подарунки від спонсорів та меценатів конкурсу.