Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському обговорювали проблеми учасників ООС

Понеділок, Жовтень 28, 2019 - 19:01

28 жовтня мер Кам'янського Андрій Білоусов в черговий раз зустрівся з керівництвом міської громадської організації «Патріот-2015», щоб вислухати і допомогти вирішити проблеми соціального і побутового характеру, з якими найчастіше в організацію звертаються учасники ООС (раніше АТО).

На нараду були запрошені керівники департаментів та управлінь міської ради, представники міських служб та організацій, відповідальні за кожний конкретний напрямок.

Питання, озвучені в ході зустрічі, стосувалися житлово-комунального господарства, зокрема мова йшла про ремонт дахів та житлового фонду, надання матеріальної допомоги на лікування та інших соціально-побутових сфер. Для оперативного вирішення кожного питання Андрій Білоусов дав ряд необхідних доручень. Також було вирішено транспортне питання, яке стосується організації поїздок школярів до музею АТО міста Дніпро.

«Подібні зустрічі з мером міста проводяться один-два рази на місяць, тому особливо гострих тем у нас немає. Ми вдячні міському голові за допомогу бійцям і оперативне вирішення їх проблем. Також хочу відзначити, що минулого тижня до нас приїжджали представники місії ОБСЄ і за результатами проведеного ними моніторингу наше місто і наша організація стали лідерами по роботі і взаємодії з учасниками бойових дій», - сказав голова ГО «Патріот-2015» Павло Некритий.